Ogłoszenie


KONTAKT:
blackveilbridespl@wp.pl
GG:28861007

#1 2013-03-26 19:21:47

SuperAda6

User

Zarejestrowany: 2013-03-25
Posty: 3

Spotkanie z Black Veil Brides?

Miałam dziś bardzo ciekawy sen i po przebudzeniu nasunęła mi się pewna myśl związana z BVB. A mianowicie mam taki nietypowy pomysł... Chodzi o to, żeby zorganizować wyjazd na spotkanie z nimi. Tak tak brzmi trochę nierealnie? No ale do rzeczy, ludzie na forum są ogrnięci (nie jakiś psychofanki xd), więc trzeba by było znaleźć kogoś kto się z nimi skontaktuje, ustalić miejsce spotkania z nimi (za granicą oczywiście), zebrać grupę i wyruszyć. Spać możemy na polu namiotowym, ewentualnie na lotnisku. To spotkanie z nimi moze być w ich domu (xd) lub tam gdzie oni będą chcieli. No nwm na przykład w jakimś klubie czy coś. Wiem wiem wygląda na nierealne. Plan jest zupełnie niedopracowany. Ale nie niemożliwy (chyba). Najlepiej od razu wybijcie mi go z głowy, bo inaczej już jutro zapakuje walizkę i pojadę na lotnisko czekać na Was :)

Offline

 

#2 2013-03-28 14:12:03

emmeline

User

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 305

Re: Spotkanie z Black Veil Brides?

Pomysł szalony, ale cóż, może znaleźliby się chętni. Pytanie, kto zajął by się organizacją takiego wyjazdu i kto w ogóle by pojechał. No i oczywiście czy chłopcy z BVB się zgodzą. xD

Offline

 

#3 2013-04-05 01:10:42

 kiryo

User

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-07
Posty: 3

Re: Spotkanie z Black Veil Brides?

Chętni pewnie się znajdą,tylko czy udałoby się to wszystko zorganizować..

Offline

 

#4 2013-06-28 21:09:02

insane maggie

User

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 2

Re: Spotkanie z Black Veil Brides?

Pomysł świetny, ale wiele osób pewnie będzie miało ten sam problem co ja, czyli rodziców. Nie lepiej by było jakbyśmy im zorganizowali wakacje w Polsce? W końcu my też mamy wiele do pokazania i można by ich poznać.


"Every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back" - Andy Biersack

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.selora.pun.pl www.polish-elite-clan.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.ryk.pun.pl www.happyharvest.pun.pl