Ogłoszenie


KONTAKT:
blackveilbridespl@wp.pl
GG:28861007

#1 2012-09-23 20:52:48

Nensho

User

44181512
Skąd: the Hell
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 7

Prezenty od fanów, koncert 2013

W sumie to trudno mi napisać ten post ze względu na wrodzoną obawę, że wyśmieją mój pomysł, uznają że jest kiepski i ogółem zmieszają go (wraz ze mną) z błotem ^^"

Bardzo podobała mi się akcja Coldplayers. Obdarowali prezentami od serca swoich idoli, co sprawiło, że niezmiernie się ucieszyli i ten koncert pewnie przejdzie do historii (byłam świadkiem, więc mogę za to ręczyć). Chris i reszta zespołu bardzo to docenili. Mają dobry kontakt z fanami. Jest tak również z BVB, więc dlaczego by nie zrobić takiej akcji również dla nich? Oczywiście nie mówię, żeby zdzierać żywcem pomysły od Coldplayers, choć w sumie ciągle do nich właśnie powracałam próbując cokolwiek sensownego wymyślić.
Do rzeczy. Improwizując, wymyśliłam takie cosie:
- 5x biało-czerwona bandamka (jeśli nie znajdzie się z motywem polskiej flagi, wystarczy biała, na której będziemy pisać czerwonym flamastrem) z podpisami fanów (mogą pojawić się wątpliwości, czy się zmieścimy, ale mamy 5 bandamek które mają po dwie strony)
- totalnie improwizowany, z pozoru niedbały, unikatowy i jedyny w swoim rodzaju pluszak własnej roboty z koszulką "Black Veil Brides Poland 2013"
- naklejki, m. in. na gitarę (zaobserwowałam wiele takich np. u Briana Molko) w kształcie i barwach polskiej flagi z napisem "Black Veil Brides Poland 2013"
- 5x nieśmiertelniki z napisem:

"Polish BVB Army
don't forget us
Poland 2013"


- album, sporządzony oczywiście w stylu BVB, z listami, wierszami, rysunkami, zdjęciami etc. od fanów, myślałam o np. ciekawie wykonanym scrapbooku, a w nim umieścilibyśmy też krótki fanowski film

To na tyle. Moja wielka (czytaj marna) kreatywność już się wyczerpała.
Co na to powiecie?

PS Tak, wiem, że do koncertu zostało jeszcze trochę czasu, ale mam w zwyczaju planować dużo wcześniej przed wydarzeniem


Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
~Andrzej Sapkowski

Offline

 

#2 2012-09-24 00:24:37

 Luqe

Moderator

6605913
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 376
WWW

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Jak dla mnie pomysł dobry, bo takie pomysły zawsze takie są. Problem w tym, że aby coś takiego zrealizować trzeba chęci i niemałej rzeszy wykonawców. Ja jestem jak najbardziej za, lecz aby cokolwiek zadziałało potrzeba nas zdecydowanie więcej. Tak btw, skąd ta pewność, że w 2013 bvb znowu do naszego kraju zawita ;p?

Offline

 

#3 2012-09-24 16:47:16

Nensho

User

44181512
Skąd: the Hell
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 7

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

(Sorry, piszę z komórki, ktora po gruntownej kąpieli w jeziorze swiruje i czasem uwzglednia polskie znaki, a czasem nie)

Chęci prawdziwym fanom, którzy chcą sprawić swoim idolom przyjemność, jak podejrzewam nie zabraknie. Gorzej wlaśnie z liczbą wykonawców. Widzę, że z frekwencją na forum jest dośc kiepsko. Ale w ostateczności,  kilkadziesiąt osób by wystarczyło, a sądzę ze kazdy z nas zna choc garstke ludu lubiacego BVB, przez co zebranie grupy nie byloby takie trudne.
Co do pewności, wynika ona z mojej głupoty. Nie umiem przyjąć do wiadomości, że ich trasa może nie obejmować Polski Q.Q


Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
~Andrzej Sapkowski

Offline

 

#4 2012-09-24 18:01:23

 VeronicaBlackness

User

43282539
Skąd: Siedlce, Mińsk Maz.
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 140

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

ja też. oni muszą przyjechać do Polski ! i tyle ;D pomysł baaaaaardzooooo mi się podoba .!

Offline

 

#5 2012-09-25 09:44:23

GeluSizna

User

Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 42

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Mi rowniez podoba sie pomysl i jestem za Jesli o mnie chodzi to poza mna i moim chlopakiem nie znam osob, ktore by lubily BVB na tyle, zeby cos wykonac.

Ostatnio edytowany przez GeluSizna (2012-09-25 09:44:45)

Offline

 

#6 2012-09-26 22:32:41

 Kathy

User

26314273
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 162

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Pomysł świetny :) a co do grupy osób lubiących chłopaków w moim przypadku wynosi ona 0,0 osób :P


You're not alone,
We'll brave this storm...

Offline

 

#7 2012-09-27 21:59:57

GeluSizna

User

Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 42

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Niestety w tych czasach ludzie nie posiadaja gustu muzycznego, tylko ""gust komputerowy"". Mysle, ze mimo odleglosci ktore nas lacza, to polaczymy swe fan'owskie (wtf :P) sily i damy sobie ze wszystkim rade

Offline

 

#8 2012-09-27 22:20:34

Nensho

User

44181512
Skąd: the Hell
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 7

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Więc z filmu nici, bo po pierwsze mamy za mało osób, a po drugie ktoś musiałby się zająć montażem (który oczywiście musiałby być co najmniej sensowny). Ale to w niczym nie przeszkadza X3

Dziwię się, że aż tak mało osób lubiących BVB znacie. Ja mam takich znajomych kilkanaście, a mieszkam w totalnym zadupiu zwanym potocznie Szczecinem (chociaż, w sumie jest to miasto metalowców, ludzi o dobrym guście muzycznym). Jednak... Wyłączając podpisy, mało osób jest potrzebnych, jeśli zawęży się wymagania, a ja jestem zdeterminowana i nie mam zamiaru zrezygnować, bo fani muszą się jakoś udzielać. Artbook mogę wykonać ja, zaciągnę jeszcze kogoś do tej roboty, chyba że ktoś z Was ma zmysł plastyczny. W ogóle nie wiem czy mi się to uda bo nigdy czegoś takiego nie robiłam. o____O Zdjęć byłoby kilka, łatwo zdobyć, w końcu jesteście Wy, a arty... Umiecie rysować? xD Wracając do podpisów, myślałam o tym, żeby zebrać je na koncercie, ale w takim razie nie wiem, kiedy dalibyśmy wszystko managerom czy kto tam się do tego nadaje. W takim razie jedynym wyjściem jest poszukiwanie fanów gdziekolwiek tylko można. <D
Jedyny problem mam z tym pluszakiem, bo nie umiem szyć, nikt z moich znajomych nie umie szyć, nawet nikt z mojej rodziny nie umie szyć, nie wiem, jak u Was.


Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
~Andrzej Sapkowski

Offline

 

#9 2012-09-28 16:15:05

 Lira6

User

5079891
Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 44

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Według mnie pomysł jest świetny :)
Znam cztery osoby, które udało mi się przekonać do muzyki BVB, ale z całej 4 tylko moja kuzynka się wciągnęła, reszta nie bardzo. Chętnie się dołączę do całego projektu, według ludzi z mojego otoczenia posiadam jakiś tam talent plastyczny (według mnie raczej niewielki), ale mogłabym spróbować coś dopomóc :)


"Nie wiecie co w moim sercu się kryje,
Chcę żyć i przeżyję,
Nigdy nie ulegnę, nigdy nie ulegnę, wam nie...
Chcę wolnym być, chcę żyć..."

Offline

 

#10 2012-09-28 16:29:07

 VeronicaBlackness

User

43282539
Skąd: Siedlce, Mińsk Maz.
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 140

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

moja mama umie szyć. lol. ale nwm czy będzie chciała pomóc bo ona raczej nie przepada za moimi pomysłami i angażowaniem się w "jakiekolwiek grupy społeczne " masakra. x.x
z moich znajomych nikt nie słucha bvb. wiele osób to pozerzy . podobno słuchają rocka, metalu.. podobno są punkami, emosami, metalami..., podobno są tacy jak ja, podobno są tacy mądrzy że nikt im nie podskoczy,...  i na takim ich gadaniu się kończy. są puści. aż mi się nie chce wierzyć ze kiedyś byli normalni. co się stało z ludźmi których znałam > omg.

Offline

 

#11 2012-09-28 22:07:53

Nensho

User

44181512
Skąd: the Hell
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 7

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

@Lira6
Chciałam zaproponować spotkanie i pracę nad projektem, ale Ty mieszkasz w woj. śląskim, a ja zachodniopomorskim >.> W takim razie, a) wymienimy się pomysłami itd. i jakoś to zrobimy b) znajdziesz sobie kilka osób do pomocy a ja zajmę się czymś innym. W sumie najlepiej by było, gdyby osoby mieszkające blisko siebie to zrobiły, ułatwia sprawę, szkoda, że nas tak mało. Mogłabym co prawda zaciągnąć do tej roboty znajomych ze Szczecina, ale zdecydowanie wolę, gdy takimi prezentami zajmują się prawdziwi fani a nie tylko osoby czasem/często słuchające BVB i nic więcej.

@VeronicaBlackness
Współczuję. Moja mama popiera to, że jestem metalowcem (tylko mam nie puszczać metalu na full po nocach), należę do funclubów, chodzę na meety otaku itd. Za to nie umie szyć D: A nawet gdyby umiała, to wątpię że byłoby to (maskotka) to amatorska, improwizacyjna, a zarazem świetna.
Niestety, każdy z nas zna pozerów. Ku mojej rozpaczy, zauważyłam ich najwięcej w subkulturze metalowców (oraz skate'ów, o ile można to zaliczyć do subkultury).


Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
~Andrzej Sapkowski

Offline

 

#12 2012-09-29 08:05:18

 VeronicaBlackness

User

43282539
Skąd: Siedlce, Mińsk Maz.
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 140

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

nom. masakra. jeśli ludzie chcą być kimś to nich będą sobą a nie zmieniają sie w pozerów. mój tata i jego żona żartują sobie z mojego stylu, ale nie o tak że wyśmiewają tylko traktują to na luzie.no tak, ale u nch nie mieszkam. ;/ może kiedyś zamieszkam i będzie spk. na razie muszę tu żyć i pilnować żeby sie moja mama z moją siostrą nie pozabijały x.x już prędzej ja sama umrę niż one.
masz fajną mamę ;D

Offline

 

#13 2012-09-29 08:52:41

 Lira6

User

5079891
Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 44

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Nensho - wiesz, nie bardzo miałby mi kto pomóc w czymś takim ;/ może lepiej właśnie wymienić się pomysłami, a nóż jeszcze znajdzie się tu jeszcze kilka osób które mieszkają niedaleko siebie, mają talent i dałyby radę pomóc :) Póki co, można by zastanowić się jakby taki artbook wyglądał, bo ja sama bardzo nie wiem ^^"


"Nie wiecie co w moim sercu się kryje,
Chcę żyć i przeżyję,
Nigdy nie ulegnę, nigdy nie ulegnę, wam nie...
Chcę wolnym być, chcę żyć..."

Offline

 

#14 2012-09-29 09:42:13

GeluSizna

User

Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 42

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

Ja tez nie bardzo znam sie na tych wszystkich rzeczach, ani na szyciu. I Nensho - tez jestem ze Szczecina ;-) Tylko ze mna taki problem, ze ostatnio naprawde nie mam na nic czasu i jesli chodziloby o jakies spotkanie to widze troche marne szanse.. przynajmniej w najblizszym tygodniu.

Offline

 

#15 2012-09-30 14:02:44

Nensho

User

44181512
Skąd: the Hell
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 7

Re: Prezenty od fanów, koncert 2013

@Lira6
Właśnie ja też nie bardzo :D Mniej więcej tak, ale łatwiej wymyślić samą koncepcję niż wpaść na pomysł, jak dobrze ją zrealizować.
A więc, bezsensem byłoby zrobić kolorystykę jakąś słit-tęczowo-lamo-jednorożcową. Jak sądzę, lepiej utrzymać się w czerni i szarościach, ewentualnie czerni i bieli. Koleżanka podsunęła, że obowiązkowo trzeba to ozdobić krzyżami, czaszkami itd. i najlepiej jeszcze sporządzić do wszystko według mody wiktoriańskiej. >:I Ostatnie raczej nie do końca pasuje, bo jakoś nie zauważyłam, aby chłopaki ubierali się po wiktoriańsku.

(oglądaj od 1:30)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … IX_x5OqV0I

Ten filmik pokazuje scrapbook ślubny, no ale na jego podstawie czy tam z jego pomocą można nasz album zrobić. Powkładać listy od fanów, ich rysunki itd.
De facto, nakłonię moją super rysującą (http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 3915_n.jpg) koleżankę aby przedstawiła któregoś z członków zespołu.

@GeluSizna
Wreszcie ktoś z mojego miasta! \(O3O)/
W sumie w następnym tygodniu mam 3, czy tam 2, klasówki, kartkówki itd., więc też cienko. Później już lepiej, a tak przynajmniej sądzę. Kiedy najszybciej mogłabyś się spotkać? W razie czego, codziennie kończę o 14.25, tylko w czwartki 15.30 .3.


Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
~Andrzej Sapkowski

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgmujihad.pun.pl www.selora.pun.pl www.happyharvest.pun.pl www.polish-elite-clan.pun.pl www.architekturautp.pun.pl